MÖBLER / Bord / Spelbord 5588644
nr 558 8644
Spelbord
1880-tal, Nyrenässans, rotfanér, längd: 90, djup: 45, höjd: 78
Kondition: skador, gångjärn skadade
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 15 december 2008
kl 19:46:07
450 kr
500 kr